Grow your english! Umiejętności komunikacyjne to jedna z kluczowych kompetencji w życiu osobistym i zawodowym każdego człowieka. Właściwego komunikowania potrzeb, radzenia sobie w grupie czy funkcjonowania w wielojęzycznym środowisku powinniśmy uczyć się od najmłodszych lat. W odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się świata opracowaliśmy autorską metodykę nauki języka angielskiego “Around the world”. Dzieci w Britiszku rosną z językiem angielskim, a Ty? Nigdy nie jest za późno na naukę, a zwłaszcza na naukę drugiego języka.
Jak możesz wspierać dziecko w rozwoju i uczyć się angielskiego razem z nim?
W Britiszku stosujemy metodę immersji językowej, czyli krótko mówiąc „zanurzenia”. Robimy to po to, żeby drugi język nie był „obcy”, lecz bliski sercu dziecka 🙂 Może myślisz „ale ja nie znam angielskiego”, „nie wiem jak”, „nie potrafię”. Nic nie szkodzi- metoda immersji językowej sprawdza się świetnie również w wypadku dorosłych.
Rób z dzieckiem to, co do tej pory, ale w języku angielskim.
Oglądacie bajkę? Zmień język na angielski
Czas na książkę? Wybierz opcję z lektorem lub podejmij wyzwanie przeczytania jej po angielsku (dodatkowo poczujesz to, co czuje Twoje dziecko podejmując próby czytania 😉
Bawicie się samochodami? Nazywajcie kolory i liczcie je po angielsku
Efekty przyjdą same i to szybciej niż myślisz!